View Sidebar

Proč si mne vybrat pro on-line marketing?

Snažím se dodržovat základní pravidlo marketingu – investované peníze se vám musí vrátit. A to jak v krátkodobém horizontu (přímý prodej produktů díky SEO), tak i tom dlouhodobém (vybudování značky, která bude kontinuálně přinášet zisk). V tom je SEO výhodné, protože „funguje“ po dlouhou dobu a z velké části se jedná o zvyšování autority stránek / branding ve výsledcích vyhledávačů.

Jestliže uznám, že větší investice do SEO pro vás v danou chvíli nebude vhodná, sdělím vám to. A doporučím jiné kanály a postupy. Nebo společně s jinými specialisty z dalších oborů navrhneme marketingový mix.

  • ✓ Zaměřuji se na výkon a zakládám si na detailním reportingu výsledků.
  • ✓ Specializuji se na menší a střední hráče na trhu.
  • ✓ Pokud uznám, že spolupráce nesplní vaše očekávání, sdělím vám to.
  • ✓ Spolupracuji s předními českými on-line markeťáky (SEO, PPC, UX..).
  • ✓ Nemám agenturní manýry.
  • ✓ S většinou klientů spolupracuji dlouhé roky – reference.

Kdo jsem

Marek Hnátek

On-line marketingu se věnuji více jak posledních 9 let. Ještě na střední škole jsem začal s tvorbou webových stránek, která mě rychle pohltila. Bavilo mě vytvářet weby a přivádět na ně návštěvníky.

Klienti v té době však stále více poptávali související služby jako SEO a linkbuilding. Proto jsem se o tyto obory zajímal. Nakonec mě internetový marketing oslovil takovým způsobem, že jsem se mu začal věnovat naplno. Tvorba www stránek mi ale zůstala jako koníček a dodnes z toho těžím, protože vím, jak weby „fungují“.

On-line marketing mě spolu s jednoduše měřitelnými výsledky baví také tím, že se průběžně vyvíjí. Neustále přichází novinky. Proto se na sobě snažím průběžně pracovat, vzdělávat se a zlepšovat služby.

Certifikace

Rozhovory a doporučení

Profily jinde

Kontaktujte mě

Máte zájem nebo jen dotaz ke spolupráci? Vyplňte formulář. Co nejdříve se vám ozvu.

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zpráva

Opište prosím kód:
captcha